Home Місто Житомирські заробітчани з Данії передали реанімобіль для 95 бригади. ФОТО

Житомирські заробітчани з Данії передали реанімобіль для 95 бригади. ФОТО

201

 Вже 8 років чоловік Ольги Труш  Максим та його сестра Світлана Зінченко разом з чоловіком Володимиром працюють за кордоном. В Житомир приїздять раз на рік у відпустку на три тижні. Роботу мають на фермі у Данії, а зароблені кошти відправляють рідним.

Відколи в Україні війна, заробітчани вирішили, що обов’язково мають допомогти військовим, а кілька місяців тому вирішили придбати автомобіль швидкої допомоги для легендарних земляків – бійців 95 бригади.

Відповідну автівку знайшли в інтернеті, поїхали і перевірили стан, порадилися з волонтерами і вирішили брати шведський реанімобіль. На його придбання витратили понад 4 тисячі євро з власних збережень.

Батьки заробітчан вчинком своїх дітей гордяться. Впевнені, що так має робити кожен для кого дорога його рідна сторона. Хтось може допомагати ліками, продуктами, коштами, але стояти осторонь, навіть будучи за кордоном, просто неможливо.

Ольга Труш каже, що чоловік на заробітках і не може воювати, але зумів знайти спосіб підтримати хлопців на передовій.  

Житомирянка Олена Розенблат відгукнулася на прохання родини Зінченко й Труш, які шукали спосіб доставити придбане авто до Житомира. Буквально за тиждень вдалося владнати усі паперові справи і водій-житомирянин особисто доправив швидку, яку вже 23 березня передавали війсковослужбовцям під стінами частини на Богунії.

Начальник медичної служби 5 батальйонно-тактичної групи 81 бригади Юрій Середа оцінює стан реанімобілю на "відмінно". Щоправда, перед відправкою в АТО, треба додатково встановити кардіоприлад та дефібрилятор, укомплектувати медичними припаратами. З цим погодилися допомогти волонтери "Повернись живим".

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here