Home Місто Житомирських дошкільнят вчили правильно чистити зуби

Житомирських дошкільнят вчили правильно чистити зуби

126

Лікарі-стоматологи Житомирської міської стомато-логічної поліклініки № 2 та Житомирської госпрозрахункової стоматологічної поліклініки 11 лютого провели інтерактивні заняття з вихованцями дошкільних навчаль-них закладів № 5 та № 39 м. Житомира на тему: «Пригоди у чарівному зубному королівстві».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Під час занять дітки ознайомилися з методикою чистки зубів, взяли участь у вікторині на тему: «Корисні поради!». По завершенні занять був продемонстрований мультфільм «Легенда про зубне королівство».

У рамках заходу силами методистів та викладачів вищезазначених садочків проведено виставку дитячих малюнків, присвячену профілактиці карієсу.

За останні 10 років в області значно зросло ураження карієсом зубів у дітей. На сьогодні 6 із 10 дітей мають уражені карієсом зуби.У дитячий садочок з хворими зубами приходять 90 відсотків дітей. Така ситуація становить серйозну загрозу здоров’ю дитини,адже карієс – це вогнище хронічної інфекції, що призводить до поганого самопочуття дитини, може негативно впливати на розвиток постійних зубів і прикусу. 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here