Головна Місто Житомирських підприємців позбавляють ліцензії за продаж алкоголю дітям

Житомирських підприємців позбавляють ліцензії за продаж алкоголю дітям

114
0

Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Житомирській області повідомляє, що  у січні-травні 2014 року анульовано 6 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 7 – тютюновими виробами. Відповідні санкції до торговців застосовані за порушення закону в частині продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Загалом у 2014 році фахівці ГУ Міндоходів області здійснили 49 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб з питань дотримання ними вимог, встановлених законодавством України, при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. У ході перевірок було виявлено 76 порушеньчинного законодавства, яке регулює обіг алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

У результаті до підприємців, які порушили законодавство, застосовано штрафних фінансових санкцій  на суму майже 193 тис. грн. Із донарахованих сум 94 тис. грн. уже поповнили бюджет.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here