Home Місто Житомирських слідчих учили співпрацювати зі ЗМІ

Житомирських слідчих учили співпрацювати зі ЗМІ

85

В обласному Управлінні внутрішніх справ Житомирської області упродовж двох днів тривав навчальний семінар для керівників районних підрозділів міліції та їх заступників зі слідства. Основною метою заходу стало виявлення та окреслення шляхів вирішення проблем під час щоденної роботи в умовах нового кримінально-процесуального законодавства.

Трохи менше півроку правоохоронні структури України працюють за новим кримінально-процесуальним законодавством. Якісний підготовчий період дав змогу правоохоронцям засвоїти основні положення та вивчити теорію.

Учасники навчань упродовж двох днів мали унікальну нагоду винести на загальне обговорення при вищому керівництві проблемні питання, що виникають під час всіх етапів досудового розслідування – від реєстрації події до моменту передачі матеріалів кримінального провадження до судових інстанцій.

Ініціативи обласного Управління міліції Житомирщини щодо проведення навчальних заходів підтримали й Головне слідче управління МВС України та обласна прокуратура, представники яких особисто виступили перед учасниками на теоретичному семінарі.

За допомогою представників Національного університету внутрішніх справ України окремо було розглянуто проблеми взаємодії між слідчими та іншими підрозділами органів внутрішніх справ, а також прокуратури та суду під час розкриття злочинів та розслідування кримінальних проваджень.

Керівники міськрайорганів міліції жваво обговорювали конкретні ситуації в умовах застосування нового законодавства, що мали місце в їх практиці, а також ділилися досвідом їх вирішення зі своїми колегами з інших районів.

Окрім суто слідчого напрямку діяльності підрозділів міліції, окремим етапом занять стало обговорення питань взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації. Кожному з присутніх було презентовано буклет-пам’ятку, в якій зібрано основні принципи спілкування працівника міліції з представниками мас-медіа, для користування у повсякденній роботі.

Навчання керівників міськрайорганів області продовжилися практичними заняттями, в процесі яких кожен з учасників мав змогу перевірити наявні знання та засвоєний матеріал через тестові завдання та складання усних заліків.

За інформацією СЗГ УМВС України

в Житомирській області


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here