Головна Місто Житомирським медикам на 2 млн планують закупити медзасоби для боротьби з коронавірусом

Житомирським медикам на 2 млн планують закупити медзасоби для боротьби з коронавірусом

179
0

Житомирська влада планує закупити медичні засоби для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Для цього з міського бюджету планують виділити понад 2 мільйони гривень з резервного фонду.

Для того, щоб визначати чи заразилася людина коронавірусною інфекцію управління охорони здоров’я закупить 1700 експрес-тестів, які розподілять між Першою міською лікарнею, Житомирським центром ПМСД та дитячою міською лікарнею.

Для лікарів та медичного персоналу міських лікарень планують придбати 50 тисяч масок-респіраторів FFP-3, а також заплановане придбання апарату для штучної вентиляції легень для Першої міської лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні підтвердили перший випадок коронавірусу

На ці першочергові потреби необхідно 2 млн 526 тис. грн.

«Загальна потреба, яка на сьогодні прорахована та подана, становить близько 5 млн грн. Цих 2,5 мільйони це першочергова потреба, яку необхідно профінансувати якнайшвидше. Закупівля буде відбуватися протягом кількох етапів. Першу партію масок доставлять, як тільки ми зробимо проплати. Ми зробили розподіл між розпорядниками, а потім кожен з них буде укладати договір з лікарнями для відповідального зберігання», – пояснила заступниця міського голови Марія Місюрова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маска не врятує: що потрібно знати про коронавірус

Крім того, управління охорони здоров’я має намір обмежити та заборонити прийняття до навчальних закладів дітей з ознаками грипу та ГРВІ та рекомендувати заборону проведення масових заходів в закритих приміщеннях.

Також, міська рада почала роз’яснювальну кампанію про те, як вберегти себе від ймовірного зараження коронавірусною інфекцією.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here