Головна Місто Житомирський бізнес-клуб включився у боротьбу з коронавірусом: закуповують маски, ліки, домовляються з...

Житомирський бізнес-клуб включився у боротьбу з коронавірусом: закуповують маски, ліки, домовляються з бізнесом

248
0

Засоби захисту, ліки та поради експертів отримає місто від бізнесу, який включився у допомогу Житомиру побороти коронавірус і не допустити його поширення.

Про допомогу житомирського бізнесу розповіли житомирянин, колишній віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко та засновник бізнес-клубу Вадим Ліскі.

За їх словами, бізнес-клуб придбав для медиків спеціальні захисні маски для захисту обличчя та очей, медичні маски для ТТУ та закуповує тисячу упаковок парацетамолу для лікарів.

«Бізнес-клуб спільно з фахівцями розробили протокол, як працювати з громадським транспортом, як підприємства повинні дезінфікувати приміщення, як  потурбуватися про мешканців ОСББ, відвідувачів магазинів, маркетів. Цей протокол може бути прийнятий виконкомом як рекомендація до виконання.

Ми зараз намагаємося, об’єднавшись, допомогти сімейним лікарям, надавши їм медичні маски. Ми ведемо переговори і практично домовилися, щоб закупити 3 тисячі упаковок парацетамолу від компанії "Дарниця" по заводській ціні і передати їх сімейним лікарям і лікарні №1, щоб допомогти людям, які потребують такої допомоги – пенсіонери і люди матеріально незабезпечені. Також ми домовилися з "Дарницею", що вони можуть надати для комунальних аптек і лікарень міста Житомир по відпускній ціні всі препарати, які використовуються для лікування якраз під час пандемії.

Також ми замовили додатково маски, які можемо передати на трамвайно-тролейбусне управління, щоб захистити водіїв. Думаю, бізнес і далі буде включатися, щоб допомогти організувати ту роботу, яка на сьогодні є дуже важлива», – розповів Геннадій Зубко.

Наразі бізнес часто стикається з тим, що має гроші, але не має можливості закупити ні респіратори, ні маски тощо. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here