Home Місто Житомирський міліціонер врятував космічні експонати від пошкодження

Житомирський міліціонер врятував космічні експонати від пошкодження

113
У Житомирському музеї космонавтики сталася надзвичайна подія, яка б могла призвести до пошкодження аб, навіть, знищення унікальних експонатів.
 
Під час чергування працівник Управління Державної служби охорони при УМВС, оглядаючи експозиції після чергової екскурсії, почув з одного з кутків зали шипляче-свистячий звук. Як з’ясувалося – була пошкоджена система опалення, а з пошкодженої батареї брудним фонтаном у всі боки хлинула гаряча вода.
 
"Нікого з адміністрації музею в приміщенні вже не було. Залишалися лише кілька техпрацівниць. Та й часу на те, щоб чекати приїзду керівництва і потім викликати слюсарів, теж не було. Брудна вода дуже швидко підбиралася до найближчих експонатів, які не можна відсунути, ні прикрити",  розповідає охоронець.
 
Покликавши на допомогу технічних працівників, міліціонер почав власноруч ліквідувати аварію.
 
Поки спільними зусиллями боролися з фонтаном, правоохоронець встиг повідомити про подію і директора музею, і своє керівництво, повідомляє прес-служба УМВС Житорщини.
 
"Завдяки злагодженим діям і організації «рятувальної» роботи до приїзду мого і відповідних служб у музей, аварія була фактично ліквідована, а її наслідки чітко локалізовані, – говорить директорка Ірина Дячук, а також зізнається: – Удвічі приємно, що працівники міліції ставляться до своїх обов’язків настільки відповідально і так само переживають за окремі експонати зокрема і за долю музею в цілому, як і співробітники нашого музею".
 
У результаті форс-мажорних обставин жоден експонат музею не постраждав.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here