Home Місто Житомирський підліток щедрував по районах поки його шукали батьки й міліція

Житомирський підліток щедрував по районах поки його шукали батьки й міліція

165

12-річний житомирянин напередодні Нового року не повернувся додому зі школи. Правоохоронці, які розшукували хлопця, виявили його в одному з районів Житомирщини та повернули у родину.

– Про те, що підліток зник, до міліції повідомила його мати, – повідомив начальник Житомирського МВ УМВС Володимир Лупащенко. –  Правоохоронці розпочали невідкладні заходи щодо його розшуку. Про прикмети хлопця було повідомлено усі підрозділи міліції Житомирщини та сусідніх областей, інформацію розмішено у ЗМІ та соціальних мережах. Однак заходи ускладнювались тим, що хлопець зник  ще  три дні тому, а рідні, розшукуючи його самостійно, лише  згаяли дорогоцінний час.

Періодично до міліції надходила інформація, що схожу дитину бачили у різних куточках нашої області, але після її перевірки виявлялося, що відомості помилкові. Та, зрештою, правоохоронці з’ясували, що хлопчик гостював у своїх знайомих у м. Бердичеві. Негайно направилися туди, однак виявилося, що в сім’ї, де він дійсно ночував напередодні, школяреві запропонували повернутися додому, дали грошей на квиток та відправили у Житомир.

Однак, як згодом зясувалось, підліток так і не дістався до місця призначення. Неподалік від обласного центру від вийшов з автобуса і направився в інший район, до своїх знайомих по літньому табору відпочинку. Саме там його й знайшли працівники кримінальної міліції у справах дітей. Дорослі члени родини вирішили, що хлопчина приїхав погостювати під час зимових канікул і не запідозрили нічого лихого.

Нині він розповідає, що у день свого зникнення допізна розважався з однолітками, а коли зрозумів, що вже пізно, попросився переночувати у своїх знайомих. Однак ті йому відмовили, порадивши повернутися додому. Ображений підліток, не довго думаючи, вирушив у мандрівку в інше місто. Там хлопчина розважався, колядував та щедрував, а ночував у випадкових знайомих. Коли ж його відправили додому, жага пригод переважила, і хлопчина знову подався в іншому напрямку.

Юного мандрівника міліціонери повернули в родину. Мати та четверо його братів і сестричок зраділи щасливому поверненню хлопця. Школяр пообіцяв, що більше ніколи не полишатиме домівку, – повідомляє Наталя Тимчук, СЗГ УМВС України в Житомирській області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here