Home Місто Житомирський вибухотехнік створює з боєприпасів витвори мистецтва

Житомирський вибухотехнік створює з боєприпасів витвори мистецтва

329
0

Поєднувати небезпечну роботу та творчість – можливо. Незвичайне захоплення знайшов житомирський поліцейський, інспектор вибухотехнічної служби ГУНП Анатолій Романюк.

Власне, від вибухонебезпечних предметів використовується лише стріляні гільзи і безпечні частини боєприпасів, з яких правоохоронець майстерно робить шахи, попільниці, моделі техніки та інші сувеніри. Оригінальні поробки він дарує друзям і колегам.

Уже на службі в поліції у Анатолія Романюка з’явилось унікальне захоплення, безпосередньо пов’язане з його діяльністю. З вихолощених небезпечних предметів, стріляних гільз та безпечних частин різних видів боєприпасів, поліцейський створює сувенірні вироби. Серед його доробку – вже понад півтори сотні таких оригінальних речей. А почалось усе з банальної спроби зробити іграшку для свого маленького сина.

– Я склеїв дитині невеличкого танка зі стріляних гільз. Вийшло цікаво і дуже схоже на іграшкову модель. Потім спробував ще кілька варіантів. Завжди усім казав і зараз стверджую, що зброя і боєприпаси – небезпечні для життя. Однак пусті, вихолощені «болванки» можуть стати мілітарі-сувенірами для поціновувачів, – каже Анатолій.

У колекції старшого лейтенанта, окрім різноманітних моделей техніки, – унікальні шахи, гільзові тризуби і навіть годинники. Правда, з цих робіт мало що лишається. Тільки-но готовий черговий виріб, одразу ж з’являються охочі до такого сувеніру. Тож майстер-поліцейський дарує свою творчість друзям і колегам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here