Головна Місто Житомирського голову адміністрації Кізіна 3 січня побили співробітники СБУ – Москаль

Житомирського голову адміністрації Кізіна 3 січня побили співробітники СБУ – Москаль

136
0

Народного депутата Андрія Іллєнка та його адвоката Сидора Кізіна 3 січня побили тодішні співробітники СБУ з "групи прикриття". Про це заявив голова Тимчасової слідчої комісії, що перевіряла матеріали події, що трапилася, народний депутат Геннадій Москаль, – передає news.liga.net.

"За достовірною інформацією, яку має ТСК, СБУ завела на Іллєнка та Кізіна оперативну справу, в рамках якої було вирішено провести оперативно-технічний захід шляхом проникнення в автомобіль Іллєнка та встановлення прослуховуючого пристрою. Для цього між СБУ і слідчим відділом Шевченківського РВ було укладено домовленість про виклик Іллєнка у райвідділ міліції для допиту, де його мали затримати, поки СБУ не встановить прослуховуючий пристрій. На допит Іллєнко прийшов зі своїм адвокатом Кізіним, і так вийшло, що обидва вийшли з райвідділу раніше, так що СБУ-шники не встигли встановити спецприбор. Щоб закінчити його установку, група прикриття з числа співробітників СБУ інсценувала хуліганський напад на нардепа і адвоката, сильно побивши їх", – заявив Москаль.

За його словами, запрошені на засідання ТСК представники СБУ пояснили, що попереднім керівництвом всі матеріали даної операції знищено, і вони призначені на посади недавно, тому начебто не володіють інформацією про спецоперацію.

"Проте такі пояснення не відповідають дійсності – оперативні працівники департаменту "Т", які заводили контррозвідувальну справу на Іллєнка, працівники департаменту оперативно-технічних засобів і співробітники" групи прикриття" і донині працюють в СБУ, тому їх обличчя можна встановити слідчим шляхом. Тим більше, що оперативно-розшуковий захід негласного проникнення в автомобіль нардепа проводилося без рішення суду, порушуючи Конституцію України та Закону "Про статус народного депутата України", – зазначив Москаль.

ТСК має конфіденційні дані на окремих працівників СБУ, які брали участь у цій провокації, і може надати їх Генпрокуратурі, зазначив нардеп.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here