Home Місто Житомирському перинатальному центру передали благодійну допомогу із Франції

Житомирському перинатальному центру передали благодійну допомогу із Франції

144

 31 жовтня головний лікар Житомирського обласного перинатального центру Юрій Вайсберг провів зустріч з представником міжнародної асоціації «Допомога-Савойя-Україна» з Франції мадам Ірен Форре.

Ця благодійна організація, яку очолює мадам Марія Терез Нобер, вже десять років займається благочинністю. Протягом останнього часу її діяльність  здебільшого спрямована в Україну. Зокрема, на Житомирщині благодійну допомогу від асоціації раніше вже отримали заклади охорони здоров’я та соціальної сфери Малина та Коростеня.

За дорученням президента асоціації мадам  Марії Терез Нобер,   обласному перинатальному центру було передано набір для проведення первинної реанімації новонароджених та дитячі ваги для новонароджених (на загальну суму 40 тис.грн).


Юрій Рувімович від імені колективу обласного перинатального центру щиро подякував мадам Ірен Форре за благодійну допомогу та передав листа-подяку президенту асоціації «Допомога-Савойя-Україна» мадам  Марії Терез Нобер. Головний лікар також висловив сподівання на збереження подальших дружніх стосунків з французькими благодійниками.


Прес-центр УОЗ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here