Головна Місто Житомирському району дісталося два нових автомобілі швидкої допомоги

Житомирському району дісталося два нових автомобілі швидкої допомоги

114
0

На Житомирщині триває оновлення автопарку служби екстреної медичної допомоги. Наразі в область надійшла перша партія санітарного транспорту у кількості 32 одиниць.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

17 квітня структурний підрозділ Центру екстреної медичної допомоги та медицина катастроф – пункт постійного базування екстреної медичної допомоги Житомирського району – отримав два сучасних автомобілі класу В. Ключі від авто урочисто вручив медикам голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

«Житомирський район має величезний радіус – близько 60 км, тому потребує сучасного та комфортного автомобіля швидкої допомоги. Машини класу В адаптовані до європейських норм та стандартів для надання кваліфікованої медичної допомоги під час перевезення хворого. Ці два автомобілі полегшать роботу медичних працівників району та допоможуть врятувати життя його жителів», – сказав Сидір Васильович.

Головний лікар Житомирської районної лікарні Олексій Литвинець подякував обласній владі за таку важливу допомогу. Адже Житомирський район налічує 90 населених пунктів, у яких проживає 68 тисяч людей. Деякі села знаходяться на відстані майже 60 км. Тому автомобілі швидкої допомоги класу В для району – можливість надавати першу медичну допомогу на догоспітальному рівні. На сьогодні у Житомирському районі функціонує чотири бригади екстреної допомоги.

Житомирська область за державною цільовою програмою централізованого постачання автомобілів до центрів екстреної медичної допомоги повинна отримати цьогоріч 40 автомобілів швидкої допомоги. Про це розповів головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Сова. «Швидкі» класу В в залежності від комплектації вартують до 600 тис. грн.

У цих каретах екстреної допомоги класу В можна здійснювати інтенсивну терапію безпосередньо в дорозі. Автівки укомплектовані сучасним медичним обладнанням: електрокардіографом, монітором життєвих функцій, дефібрилятором, апаратом для підігріву крові, шприцевими насосами, приладами для вимірювання кисню в крові, глюкометром, а також м’якими та жорсткими ношами, великим набором пневмошин та інших пристроїв для фіксації при пошкодження хребта та кінцівок.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here