Home Місто Житомирському університету наворожили успіх та славу

Житомирському університету наворожили успіх та славу

143

 

У конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка 13 грудня  відбувся інтелект-кемп «Соціокультурні світи. Дивовижний Китай», – про це повідомляє прес-центр університету.

Організаторами та ініціаторами інтелект-кемпу «Соціокультурні світи. Дивовижний Китай» виступили Центр естетичної антропології та етнокультурології ЖДУ імені Івана Франка, кафедра естетики, етики та образотворчого мистецтва, а також кафедра видавничої справи, редагування та основ журналістики університету.

До участі в інтелект-кемпі були залучені студенти та викладачі трьох інститутів  університету:  філології та журналістики, педагогіки та іноземної філології.

Програма заходу передбачала проведення інсталяцій, низки презентацій, інтелектуальну гру в режимі on-line «І-цін», кінолекторії, інтелектуальні майданчики та майстер-клас з проведення тайської чайної церемонії.

Одними із найзахопливіших моментів інтелект-кемпу, які змушували присутніх затамувати подих, були on-line ворожба «І-цін» та фен-шуй прогноз для університету на наступний рік. Згідно тексту «Книги змін» у новому 2014 році  удача, на  яку чекали в університеті, уже на підході, і сонце слави ЖДУ імені Івана Франка підніметься високо над горизонтом. Також велика дружна університетська родина  у рік Синього дерев’яного Коня має бути готовою до успіхів, щастя буде супроводжувати франківців, тільки їм не варто забувати дивитися під ноги.

У рамках інтелект-кемпу «Соціокультурні світи. Дивовижний Китай»  студенти-франківці не тільки обговорили китайські звичаї, історію, науку та мистецтво, а й проаналізували китайські ритуали Лі на всі випадки життя, розкрили  таємниці Таримських мумій. Також учасники заходу з’ясували, які таємні коди несуть китайські тату, чим насправді є китайська парасолька – аксесуаром чи ознакою влади і могутності, і чи може аксесуар – віяло –  бути зброєю.

Нагадаємо, що проведення заходу такого типу у Житомирі практикується вдруге. Уперше його повели в ЖДУ імені Івана Франка 2012 року. Тоді інтелект-кемп «Соціокультурні світи. Ніхон – древня і сучасна» проводився у досить незвичній обстановці: аромат бергамоту та запашні спеції допомогли гостям поринути у атмосферу країн Далекого Сходу.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here