Home Місто Житомиртеплокомуненерго незаконно завищувало тарифи: житомирянам перерахували 2,8 млн грн

Житомиртеплокомуненерго незаконно завищувало тарифи: житомирянам перерахували 2,8 млн грн

556

2,8 млн грн зайво нарахованих за теплопостачання повернули житомирянам після перевірки КП "Житомиртеплокомуненерго". Із жовтня по грудень 2020 р. підприємство рахувало плату за послугу за завищеним тарифом – на 24,41 грн за 1 Гкал більше, ніж потрібно.

Про це повідомляє управління Держпродспоживслужби в Житомирській області:

"Фахівці сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області провели плановий захід (перевірку) державного нагляду (контролю) в комунальному підприємстві, що надає послуги з централізованого опалення мешканцям міста Житомира.

За результатами заходів держаного нагляду (контролю) у сфері державних регульованих цін/тарифів споживачам міста Житомира повернуто 2,8 млн.грн".

Під час перевірки встановили, що КП застосовувало тарифи на теплопостачання з порушенням законодавства та порядку формування тарифів.

Держпродспоживслужба зобов’язала комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану плату шляхом здійснення перерахунків.

У відповідь КП "Житомиртеплокомуненерго" повідомило, що перерахували тариф і відобразили це у квитанціях за лютий 2021 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here