Home Місто Житомирводоканал отримає 735 тис. грн гранту на насосне обладнання

Житомирводоканал отримає 735 тис. грн гранту на насосне обладнання

206

735 тис. грн гранту від компанії Grundfos Foundation отримає КП «Житомирводоканал» на встановлення насосного обладнання та очистки резервуарів.

Рішення про надання згоди на одержання грантових коштів прийняв виконком 19 серпня.

За інформацією начальника управління комунального господарства міської Олександра Марцуна через зневоднення водосховища «Денишівське» та «Відсічне» не мають можливості рівномірно поповнювати запас води. Тому рівень води на водосховищі стрімко зменшується.

За рахунок грантових коштів планують встановити насосне обладнання, що допомагатиме вирішити цю проблему.

Компанія Grundfos Foundation (Poul Due Jensen Foundation) досліджує питання маловоддя річок та опікується питанням водозабезпечення населених пунктів. Маючи попередній досвід співпраці з КП «Житомирводоканал», переймаючись проблемами підприємства в частині забезпечення безперебійного постачання води мешканцям м. Житомир, компанія Grundfos Foundation (Poul Due Jensen Foundation) вирішила надати КП «Житомирводоканал» грант загальною сумою 735 тис.грн. для встановлення нового насосного обладнання та очистки резервуарів.

Довідково: КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради здійснює постачання питної води для 231 тисячі мешканців міста Житомир і Житомирського району та 2664 підприємств. Єдиним джерелом централізованого питного водопостачання м. Житомир є поверхневий водозабір водосховищ «Відсічне» та «Денишівське», розташованих на р.Тетерів. На березі р.Тетерів в с. Побитівка знаходиться станція І підйому продуктивністю   175 тис.куб.м на добу. Від станції І підйому до міста вода подається по водогону Ø =1200мм та довжиною 8,1 км.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here