Головна Місто Житомирводоканал проводить профілактичні роботи

Житомирводоканал проводить профілактичні роботи

100
0
З 20.00 год. 29 листопада до 6.00 год. 30 листопада подача води на верхніх поверхах багатоповерхових житлових будинків міста буде тимчасово обмежена. Це пов’язано з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на об’єктах водоканалу. 

За повідомленням прес-служби КП »Житомирводоканал» сьогодні працівники підприємства відключатимуть від мереж водопостачання  боржників у буд.4 та 26/4 по вул.Кібальчича а також у буд.46 по вул.Космонавтів.

Крім цього, аварійними службами проводитимуться роботи по ліквідації поривів та витоків води з водогінних  мереж за адресами: вул.Звягільська, Черняхівського, 108-б, Генерала Потапова,6, Бульвар Польський,12, Садова,15-а.

Також аварійники ремонтуватимуть засувки  по  вул.Шелушкова, 82, м-н Привокзальний,6/126, ріг вулиць Чкалова та Київської та водорозбірні колонки  по вул.Купальна,8, І.Гонти,91, Московська,24-а, Каракульна,18. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here