Головна Місто Житомирян фотоконкурсом залучатимуть до прибирання

Житомирян фотоконкурсом залучатимуть до прибирання

101
0

З 7 квітня 2014 року стартує Інтернет-конкурс оригінальних фото «Зроби Житомир чисто європейським». Конкурс проводиться з метою залучення громадськості до весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста.
Про це повідомляють на сайті міськради.

До участі у конкурсі приймаються роботи житомирян, зареєстровані з 7 по 20 квітня 2014 року. Стати учасником конкурсу можна надіславши фото на ел. адресу управління по зв’язках з громадськістю міської ради miskaradazt@gmail.com. У повідомленні необхідно вказати місце та час події, прізвище, ім’я, по-батькові учасника та контактний телефон. У листі зробити позначку «Конкурс».

Визначення переможців відбуватиметься за наступними критеріями: креативність, розкриття теми, виховний елемент та актуальність фото.

Кращі роботи будуть опубліковані у газеті «Місто», на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради та розміщені на сіті-лайтах м. Житомира.

 


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here