Home Місто Житомирян просять утриматися від виходу на лід

Житомирян просять утриматися від виходу на лід

153

З завершенням зими та підвищенням температури повітря льодовий покрив на водоймах стає дедалі тоншим та ламкішим. У цей час виходити на нього вкрай небезпечно, проте щороку багато людей нехтують запобіжними заходами і попередженнями, виходять на тонкий лід, ризикуючи своїми життям та здоров’ям.

Про це повідомляє державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Водночас Український гідрометеорологічний центр повідомляє, що протягом 1-2 березня на більшій території України показники стовпчиків термометрів коливатимуться у межах +1…+9 °С, а в південних областях підніматимуться до +14 °С. Така температура повітря не сприяє зміцненню льодового покриву. Тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян утриматися від виходу на лід протягом найближчих днів.

Найчастіше потрапляють у небезпечні ситуації на кризі рибалки, які проводять багато часу на водоймах, а також діти.

Аби запобігти загибелі людей на льоду, співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять серед населення профілактично-роз’яснювальну щодо небезпеки виходу на кригу в періоди відлиги. У місцях з тонкою кригою та промоїнами рятувальники встановлюють попереджувальні таблички.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here