Home Місто Житомирян штрафують за створення стихійного сміттєзвалища на Радонова. ФОТО

Житомирян штрафують за створення стихійного сміттєзвалища на Радонова. ФОТО

118

 

До 25 квітня у Житомирі триває загальноміський місячник з благоустрою та санітарного прибирання міста, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Благоустрій міста залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його мешканців. Так, наприклад,  житлово-комунальним службам  м. Житомира регулярно доводиться ліквідовувати стихійні сміттєзвалища, які мешканці міста самовільно та свідомо утворюють. Одне з таких сміттєзвалищ знаходиться на вул. Радонова.
 
На виконання розпорядження міського голови «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» організовані щотижневі рейди. Працівники КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» проводять роз’яснювальну роботу серед населення та складають протоколи про адміністративні порушення.
 
У ході рейдів було встановлено порушників, які створюють стихійні сміттєзвалища. На них  було складено адміністративні протоколи, відповідно до яких буде стягнено штрафи.
 
Слід зазначити, що діючим законодавством за порушення правил благоустрою населених пунктів передбачена відповідальність у вигляді накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб суб’єктів підприємницької діяльності від 50 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here