Головна Місто Житомирян цікавить сільське господарство Бразилії

Житомирян цікавить сільське господарство Бразилії

74
0

Матчі чемпіонату світу з футболу прикували увагу багатьох українських користувачів інтернету. Протягом перших двох днів чемпіонату, 12 та 13 червня, українці задали Яндексу понад сто тисяч запитів зі словом “Бразилія”. Цікавила усіх, звичайно, прем’єрна гра змагань — матч, у якому бразильці зустрілися із хорватами. Користувачі шукали трансляції, склад команд і рахунок.

Але не футболом єдиним цікавилися українці. Понад 11 % запитів про Бразилію до Яндекса протягом 1 травня – 11 червня — це загальні питання про країну. Користувачі цікавилися, де Бразилія розташована, як називається її столиця, як виглядає державний прапор, якою мовою спілкуються жителі, яка часова різниця з Україною тощо.

Певно, перед чемпіонатом школярам доручили підготувати реферати, присвячені цій країні, — у пошуку трапляються запити на кшталт [бразилія презентація], [цікаві факти про бразилію реферат].

Третє і четверте місця за кількістю запитів поділяють дві близькі розважальні теми: бразильські фільми та бразильські дівчата — по 9 % запитів. З кіно українські користувачі шукали в основному багатосерійні мильні опери. А інтерес до бразильських дівчат виражався у пошуку як фотографій бразильських моделей, так і еротичного контенту.

Замикають п’ятірку найбільших “бразильських” тем у Яндексі відомий карнавал і бразильська музика — близько 4 % запитів. Таким чином, Бразилія в пошукових запитах українців — це насамперед футбол, серіали, красиві дівчата та карнавал під запальну музику.

Утім трапляється у запитах і безліч інших невеликих тем — від соціального забезпечення до реакції Бразилії на події в Україні. У Вінниці, наприклад, запитували про бразильську пошту, у Житомирі — про сільське господарство, у Києві цікавилися, як оселитися у Бразилії, а у Чернігові — як купити там будинок.

З усіх регіонів країни запитували про відому гору в Ріо-де-Жанейро [що таке цукрова голова в ріо], про конкурс краси серед бабусь [мисс бабушка бразилии], про 41-метрову водну гірку “Інсано” [самая высокая горка в мире в бразилии].

Крім того, траплялися й інші запити від користувачів Яндекса з Житомирської області:

[порівняти сільське господарство бразилії та україни]
[бразилія до якої частини світу відноситься]
[лионель месси и бродить по улицам бразилии – таринга!]
[до якого типу країн належить бразилія]
[бразилія частина світу]
[сравнение протестов в украине и бразилии]
[бразилія державна мова]
[кримінальне право бразилії]

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here