Home Місто Житомирян, які приєднаються до донорської акції ”Врятуй дитині життя”, пригощатимуть кавою і...

Житомирян, які приєднаються до донорської акції \”Врятуй дитині життя\”, пригощатимуть кавою і солодощами

119

В Житомирі до 15 листопада триває благодійна  донорська акція "Врятуй дитині життя" на підтримку онкохворих дітей, котрі лікуються у відділеннях онкогематології.

 

Всі зібрані за цей час запаси крові в Житомирській області направлятимуть для дітей – пацієнтів гематологічного відділення Житомирської обласної дитячої лікарні.

"В якому руслі буде проходити акція? По суті, коли ви здаєте кров, ви отримуєте талон. Пізніше ви його заносите до кав’ярні "Львівська брама", що на вул. Михайлівській. Потім заповнюєте анкету та отримуєте подяку, і, в якості заохочення, – філіжанку кави або чаю з чимось солодким. І найголовніше, ви зможете відстежувати, кому допомогла ваша кров", – розповів на прес-конференції один із активістів акції Сергій Дунєв.

Донором може стати майже кожен. Варто лише пройти медичне обстеження та дотримуватися певних правил, наголошує спеціаліст обласного центру крові Людмила Тимощук.

"По-перше, це правильне харчування та підготовка до самої донації. Вага повинна бути не менше 50 кг. Гостре, жирне, смажене, алкоголь та ліки не вживати, як мінімум, за добу. Ще існує один страх, міф можна сказати, перед донацією: "От я хочу врятувати, хочу допомогти, але мені страшно. Можливо мені буде боляче, або я можу заразитися". Це найперший страх, який виникає. Але я можу запевнити вас, що – ні", – відзначила Тимощук.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here