Home Місто Житомирян закликають бойкотувати місцеві маркети ”АТБ”

Житомирян закликають бойкотувати місцеві маркети \”АТБ\”

87

 У центрі Житомира на Київській продовжують будувати новий маркет "АТБ", який на думку громади міста, відверто псуватиме вигляд вулиці і зовсім не те, що варто було б розташувати навпроти пам’ятки архітектури  – католицького костелу.

Втім, поки люди обвговорювали дане питання між собою і жалілися поодиноко в деякі інтанції, з дня на день готову будівлю маркету вже накриватимуть.

При цьому, навіть не фахівцю видно, що маркет геть не такий як було представлено на стенді забудовником, а щось більш схоже на металевий ангар.

Як виявилося, це не єдина хитрість, на яку пішли власники маркету й особи, що виділили міце під будівництво саме в центрі Житомира.

Під час наради громадських активістів в ОДА 4 березня до людей звернувся чоловік з проханням спільно вирішити питання із будивництвом "АТБ" цивілізованим способом.

Каже, що поки депутатька комісія у міськраді розглядатиме всі нюанси видачі дозволів і будівництва, даний маркет встигнуть навіть відкрити.

"Звичайно, ми можемо туди прийти і блокувати в’їзд техніки на територію будівництва чи не дозволити на територію зайти робітникам, але це має робити не одна-дві людини, це повинні прийти сотні житомирян. З іншої сторони, поки законного права робити так, ми не маємо. Пропоную бойкотувати усі маркети цієї мережі в місті і не купувати у них жодної продукції. Також треба подавати різні скарги й звернення до відповідних органів, які, на період перевірки, заморозять будівництво і в нас буде час для подальших дій. Просто чекати, що з цим розберуться депутати, не треба. Давайте підем особисто в кабінети тих чиновників, які підписали папери і дозволили будувати маркет фактично в історичній чатині міста", – відзначив чоловік, який предтавивя житомиряном.

Крім цього, він наголоив, що землю під будівництво маркету виділили безкоштовно і початково там мав будуватися заклад культурного спрямування.

Проте, якщо розібратися, то маркет будують на прибудинковій території житомирян, що живуть неподалік і які відкрито заявляли про це з самого початку, як і про проблеми, що виникли у зв’язку з цим.

З різних джерел чоловікові стало відомо, що "АТБ" будують "донецькі" бізнесмени, а у міськраді документацію підписала вже екс-заступниця мера Галина Семенець.

Відзначимо, що в Житомирі на будівництво "АТБ" повсякчас жалілися люди. Один у короткі терміни побудували на Польовій, інший прямо під лікарнею на Гагаріна.

При цьому, зовнішній вигляд усіх "АТБ" по місту однаковий, тож напевно забудовники із самого початку планували звести металевий каркас на зразок ангара і на Київській, але прикривалися красивою картинкою на стенді.

У прес-службі "АТБ-маркету" раніше повідомляли, що 12 вересня 2013-го року у них заплановане урочисте відкриття магазину на Київській.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here