Home Місто Житомирян закликають долучитися до «Години землі»

Житомирян закликають долучитися до «Години землі»

226

27 березня в Україні та у всьому світі відбудеться міжнародна екологічна акція «Година Землі», організатором якої є природоохоронна організація Всесвітній фонд природи (WWF).

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Всесвітній фонд природи щорічно закликає відключити необов’язкове світло і побутові електроприлади на одну годину в рамках акції «Година Землі». Цього року ця акція відбудеться з 20:30 до 21:30.

Це робиться для того, щоб привернути увагу до проблеми зміни клімату у всьому світі, в знак небайдужості до майбутнього планети. А також, аби звернути увагу людей на екологічні проблеми та надмірне споживання природних ресурсів.

Такий захід, окрім символічного вимкнення необов’язкового світла на 60 хвилин, акцентує на необхідності щоденних дій кожного у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Година Землі – це більше, ніж година і стосується вона не тільки електрики. Під час цієї акції головним є усвідомлення людей, що потрібно бережно ставитися до ресурсів, вимикати світло там, де воно не потрібне, не викидати сміття у навколишнє середовище, економити воду, намагатися мінімально користуватися пластиковими пакетами та правильно їх утилізовувати.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here