Головна Місто Житомирян закликають відпочивати в гідропарку, бо там безпечніше

Житомирян закликають відпочивати в гідропарку, бо там безпечніше

108
0

У місті ще не розпочався купальний сезон, а люди вже масово почали відпочивати поблизу водоймищ, але відпочинок не для всіх стає приємним задоволенням.
 
«Протягом вихідних днів, 24 та 25 травня 2014 року, у різних місцях міста втопилося двоє людей: чоловік та жінка. Загибель відпочиваючих трапилась на стихійних пляжах», – поінформував заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Куліковський.

Він також зауважив, що причина утоплення – елементарне нехтування правилами безпеки під час відпочинку на водних об’єктах.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звертає увагу мешканців міста на необхідність проводити відпочинок в офіційно визначених місцях в районі гідропарку, а саме на території дитячого та дорослого міських пляжів.


З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах міста просимо суворо дотримуватись встановлених правил поведінки на воді.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here