Home Місто Житомирян заклкають вшанувати жертв війни 8 травня на Богунії

Житомирян заклкають вшанувати жертв війни 8 травня на Богунії

74

В лісі між Житомиром і селами Іванівка та Довжик, розстрілювали та ховали свої жертви обидва окупанти. Величезна кількість військовослужбовців різних армій, військовополонених, репресованих, заморених голодом на протязі 30-40-х років минулого століття поховані там.    

Закликаємо 8-го травня долучитись до вшанування пам’яті численних жертв, покласти квіти до символічних могил загиблих, помолитися, йдеться у повідомленні оргкомітету заходу.

Початок заходу на Богунії – о 17-й годині (кінцева зупинка тролейбуса «Ялинка»).

У 1939 році гітлерівська Німеччина та сталінський Радянський Союз розв’язали Другу Світову війну, яка охопила понад 60 країн світу. За шість років найкровопролитнішої війни в історії людства були вбиті, померли від ран та голоду, знищені в концтаборах понад 50 млн. людей. Через українську землю двічі прокотився вал боїв, який змітав на своєму шляху людей, села і міста. Українці, які не мали своєї держави, змушені були вмирати за інтереси чужих держав та їхніх владарів. Загинуло понад 6 млн. синів і дочок України, кажуть організатори.

В цих важких умовах когорта українських героїв-патріотів, високо підняли прапор незалежності України та боролись під синьо-жовтим знаменом з тризубом в нерівному бою за Українську Самостійну Соборну Державу.

Один хижак переміг іншого, але разом з тим знову окупував Українську Державу на довгих 46 років.

«Українці знову спромоглися відновити Незалежність, але колонізатори не бажають випускати Україну з поля зору власних інтересів. З року в рік нам намагаються нав’язати бучне святкування замість вшанування пам’яті людей, що загинули через цю трагедію. Замість того, щоб віднайти і впорядкувати поховання, допомогти небагатьом ще живим ветеранам, планують концерти, феєрверки, демонстрації», – йдеться у повідомленні оргкомітету.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here