Home Місто Житомирян запрошують до храму в Прощену неділю

Житомирян запрошують до храму в Прощену неділю

76

17 березня православні відзначають Прощену неділю. Цей день є першим етапом Великого посту. Служба, присвячена цьому важливому для кожного православного дню, буде проводитись у всіх храмах нашого міста. Зокрема, житомиряни можуть прийти на службу до Хресто-Воздвиженського кафедрального собору.

Древній храм нещодавно було відновлено і сьогодні він радо чекає прихожан.

Детальніше про день Прощеної неділі розповів настоятель Хресто-Воздвиженського кафедрального собору отець Богдан Лядобрук.

«Ось так ми й підійшли до Великого посту, а саме до Прощеної неділі. Саме цієї неділі увечері відбувається чин прощення. Священики виходять на амвон, виставляються ікони Божої Матері та Спасителя, всі по чину просять один в одного прощення. І потім миряни приєднуються до цього, і вся церква таким чином просить один в одного прощення. Це дуже символічно і багато означає для входження в піст, для того, щоб відразу почати покаяння, відразу відчути свої гріхи – гордість, самовпевненість, свій егоїзм. Хочу всіх запросити до цього першого етапу Великого посту», – каже отець Богдан.

У Хресто-Воздвиженському кафедральному соборі (вул. Кафедральна, 14) у неділю, 17 березня, служба з чином прощення буде проводитись о 16.00. Також зранку о 9.00 відбудеться літургія.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here