Home Місто Житомирян запрошують на аукціон на підтримку військового шпиталю

Житомирян запрошують на аукціон на підтримку військового шпиталю

133

7 березня у Львівській майстерні шоколаду відбудеться благодійний аукціон, виручені кошти з якого будуть спрямовані на потреби Житомирського військового шпиталю.

Організатор благодійного аукціону – Фонд громади Житомира.

Напередодні Міжнародного жіночого дня, чоловіки зможуть придбати унікальні подарунки своїм рідним і коханим та одночасно стати благодійниками.

Благодійна акція відбудеться у форматі «тихого» аукціону. 7 березня з 14:00 год. до 18:00 год. усі лоти будуть представлені у Львівської майстерні шоколаду за адресою: майдан Перемоги, 7/8, де всі бажаючі можуть зробити власну ставку на вподобаний лот.

На аукціоні будуть представленні: вироби з глини, жіночі прикраси, солодощі, портрети відомих жінок, дизайнерські жіночі речі (одяг, прикраси, аксесуари), книга Ірени Карпи з автографом, а також сертифікати: на косметичні послуги, на романтичний вечір із саксофоном від Яроми, на виготовлення арт-портрету, фотосесії відомих житомирських фотографів (Леонід Шевчук – портретна фотосесія, Роман Котіков – сімейна фото сесія, Дмитро Скачков – студійна фото сесія, Ірина Гринюк – дитяча фото сесія, Дмитро Голумбевський – відеопортрет) та багато-багато іншого.

Крім аукціону, відбудеться благодійна лотерея. У вечірній частині аукціону відбудеться показ колекції Kozzachka, що присвячена річниці подій на Майдані та всім українським жінкам, які брали участь у Революції Гідності українського дизайнера Анни Козак.

Вхід на вечірню (святкову) частину аукціону здійснюватиметься по запрошенням, вартість одного складає 100 грн. Запрошення можна придбати в офісі БО «Фонд громади Житомира».

Телефони для довідок: (097)01-28-706, (050)13-87-571.

Організатори благодійного аукціону запрошують житомирян і гостей міста не бути байдужими і разом підтримати наших героїв!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here