Home Місто Житомирян запрошують на джазовий концерт

Житомирян запрошують на джазовий концерт

159

25 листопада житомиряни зможуть подарувати собі драйвове джазове свято, відвідавши концерт київського квартету Лаури Марті.

У складі квартету – відома українська піаністка Наталія Лебедєва, басист Ігор Закус і барабанщик-перкусіонист Олександр Лебеденко. А також, українська вокалістка вірменського походження, бенд-лідер проекту Лаура Марті. Про цих легендарних музикантів можна говорити багато, але краще прийти і почути!

У концертній програмі SAY JAZZ YES будуть виконані, як джазові стандарти в оригінальних аранжуваннях, так і авторські композиції Лаури Марті. Глядачі (а це варто не тільки чути, а й бачити!) отримають букет джазу англійською, португальською, українською, французькою та вірменською мовами.

В листопаді у квартета відбувається тур Київ-Львів-Одеса-Житомир. Тож не пропустіть цей концерт! Музиканти привезуть раритетні власні студійні диски з авторськими проектами, які Ви зможете придбати і отримати насолоду, але вже тривалого характеру, слухаючи вишукані композиції вдома нескінченну кількість разів!

До зустрічі 25 листопада о 18.30 на концерті квартету Лаури Марті в Житомирській обласній філармонії!
Квитки вартістю 80-150 грн. в касах Філармонії та Лялькового театру.
Тел. для колективних замовлень 098-106-23-99.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here