Home Місто Житомирянам під час рейду нагадують про правила безпечного відпочинку на воді

Житомирянам під час рейду нагадують про правила безпечного відпочинку на воді

178

З 1 червня офіційно відкрився купальний сезон у Житомирі. Аби підвищити рівень безпеки відпочивальників та вберегти їх життя та здоров’я у місті у період з 15 червня по 15 липня проводиться місячник з дотримання правил безпеки на воді. Представники управління з питань НС та ЦЗН міської ради з залученням інших служб, сьогодні, 22 червня, перевірили місця масового відпочинку людей.

«Влітку основним місцем відпочинку житомирян стають водойми. Навіть в робочий день на популярних Богунському кар’єрі,  кар’єрі в селі Слобода-Селець, а також  інших водоймах відпочивальників більш ніж достатньо. Той факт, що купання тут заборонено людей не турбує.  Сьогодні ми кожному відпочиваючому вручили пам’ятки із правилами безпеки під час знаходження на воді», – зазначає Олександр Куліковський, заступник начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради.

Учасники рейду  також нагадують, що необлаштована для купання водойма вже несе у собі потенційну небезпеку, адже у даних місцях не обстежене дно, відсутні рятувальна служби на воді, медичний працівник. Отож, у випадку надзвичайної ситуації відпочивальники залишаються сам на сам із проблемою.

Як альтернативу необлаштованим кар’єрам, мешканцям Житомира пропонують міський Гідропарк.

«Міський Гідропарк  це єдине місце у Житомирі, де купання офіційно дозволене, – наголошує Олександр Куліковський. – Місця відпочинку на цій території забезпечені питною водою, пляжі обладнано кабінами для переодягання, здійснюється прибирання. Тут за безпекою  відпочивальників стежать на рятувальній станції, кожен день тут чергують спеціально навчені рятівники, медперсонал».

Нагадаймо, під час відпочинку на території дитячого пляжу, 1 червня в Гідропарку жінка залишила дитину без догляду. В один із моментів дитячої забави дівчинка втратила рівновагу, почала тонути та звати на допомогу. Рятувальна служба врятувала дитину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here