Home Місто Житомирянам презентують унікальний проект «Разом у щасливе майбутнє»

Житомирянам презентують унікальний проект «Разом у щасливе майбутнє»

212

До Дня медичного працівника  у червні в Житомирі планують презентувати результати роботи першого етапу проекту «Разом у щасливе майбутнє», реалізацією якого займається ГО «ХХІ покоління».

«Поки що загальну концепцію «Разом у щасливе майбутнє» розкривати не буду. Зазначу лише те, що аналогів наших планів стосовно даного проекту не лише у Житомирській області, а й в Україні ще не було, – ділиться Віталій Сівко, керівник проекту, голова ЖОМГО «ХХІ покоління». – Діяльність, яка проводиться – це громістка і водночас важлива соціальна робота і я вдячний Роману та Володимиру за їх небайдужість та постійну соціальну активність. Про це свідчать підсумки кожного нашого заходу та проекту.

У 2011 році, коли разом із Романом Котиком впроваджували проект-фотовиставку «Подаруй дітям свою любов» до Міжнародного Дня захисту дітей і проект «Добро робити легко», нам вдалося залучити близько 15 тисяч осіб, за 2 наступні роки зібрати різної благодійної допомоги для будинків дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в області на суму більше 70 тисяч гривень, залучити керівників промислових та агропромислових підприємств, які допомагали Житомирському дитячому будинку з продуктами харчування.

Думаю, це непоганий результат і сьогодні ми рухаємось далі. Сподіваюся, що усе вдасться, як заплановано, а проект «Разом у щасливе майбутнє» житиме довго. До участі в презентації, що відбудеться у червні, будуть запрошені керівництво обласної ради, обласної державної адміністрації, виконкому Житомирської міської ради, керівники міських і обласних управлінь та департаментів, учасники проекту «Разом у щасливе майбутнє», представники ЗМІ».

Над проектом разом із Віталієм працювали житомирський фотограф Роман Котиков та місцевий оператор Володимир Жабровець, який займається власним відеопроектом «ЖитомирLIFE».

Попередньо «Разом у щасливе майбутнє» передбачав створення серії плакатів за участю відомих жителів міста Житомира, проте нині можна розраховувати і на відеороботи. Останні 2 роки проект впроваджувався як пілотний радіопроект.

Учасниками проекту стали найбільш відомі особистості міста, які не є членами будь-яких політичних партій, мають вагомі особисті досягнення та найголовніше – їх поважає значна кількість населення. Вони представлятимуть наступні сфери – освіта, охорона здоров’я, культура, спорт, громадська діяльність.

Юлія ДЕМУСЬ

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here