Головна Місто Житомиряни без пригод відсвяткували Великдень

Житомиряни без пригод відсвяткували Великдень

105
0

У ніч з 19 на 20 квітня у 680 культових спорудах, що розташовані на території Житомирщини, відбулися Пасхальні богослужіння. Участь у святкових ритуалах взяли понад 160 тисяч жителів Житомирщини.

Про це повідомляє СЗГ УМВС Українив Житомирській області.

Найбільш чисельні культові відправи відбулися в Житомирі, Коростені, Бердичеві та Новограді-Волинському. Лише у цих містах знаходиться майже 200 культових споруд, а загальна чисельність віруючих, які взяли участь у Великодньому святі, склала понад 58 тисяч осіб.

Упродовжцихднівна охоронугромадського порядку залучалисяпонад 740 міліціонерів, а такожгромадськіпомічники, яківиявилибажаннядопомогтиохороняти правопорядок.

Правоохоронці працювали у складі піших патрулів та мобільних груп, завданням яких були організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганства та інших можливих правопорушень.

 

Під час релігійних заходів грубих порушень громадського порядку не було допущено. Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here