Home Місто Житомиряни можуть подивитися на місто під іншим кутом: працює виставка «Фотосинтез»

Житомиряни можуть подивитися на місто під іншим кутом: працює виставка «Фотосинтез»

98

В обласній науковій бібліотеці ім. Ольжича працює виставка "Фотосинтез".

Близько 40 творчих робіт практично всіх жанрів – портрет, натюрморт, пейзаж, архітектура ­– представили студенти відділу кінотелемистецтва Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

Про це повідомляє радіостанція «Житомирська хвиля».

"Для житомирян цікаво буде побачити місто під іншим кутом. Тому що багато речей ми проходимо мимо і не звертаємо уваги. А тут можна побачити ті ж самі вулиці під іншим кутом в інший час: нічний Житомир, зимовий,  або якісь архітектурні пам’ятники, або якісь архітектурні елементи, на які ми загалом увагу не звертаємо. А вони це бачать, відшуковують і показують от в такому вигляді", – розповів викладач коледжу Ігор Шурпан. Серед перших глядачів – однокурсники авторів художніх фотографій. Але й відвідувачі бібліотеки зупиняють свій погляд на світлинах, що розміщені прямо у холі:

Відвідувачі: "Мені більше сподобались роботи мого курсу. Передані всі емоції, гарні роботи. сама задумка авторів дуже гарна, кольори відповідають атмосфері і настрою всьому"

"Ця фотовиставка повна фарбами чудовими, кожен автор передав щось своє, найбільше мені сподобались роботи "Самотність" і "Троянди вже зів’яли" Вона своєю назвою передаю всю сутність мою".

"Мені дуже сподобалась виставка. Дуже цікаві знімки з душею і з точки зору композиції, психологічності вони дуже цікаві для споглядання"

Виставка "Фотосинтез" діятиме до кінця червня.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here