Home Місто Житомиряни продовжують забезпечувати спецзасобами та харчами своїх військових на Сході

Житомиряни продовжують забезпечувати спецзасобами та харчами своїх військових на Сході

97

 Одразу кілька організацій Житомира 27 червня прозвітували про зібрані протягом квітня-червня кошти на потреби українських військових, які нині перебувають в зоні АТО.

Крім цього, їх керівники також поінформували про те, яким чином допомога надходить адресно саме до військових з Житомирщини і чого вони потребують найбільше.

Голова БФ "Всесвіт за майбутнє" Юлія Толмачова не лише була організатором численних акцій по збору коштів, речей, спецзасобів та продуктів для військових, але й неодноразово їздила сама в східні регіони та передавала допомогу нашим хлопцям.

На одному з блокпостів зустріла житомирських правоохоронців і поділилася з ними солодощами.

"Ви собі не уявляєте як вони зраділи. Командир дозволив їсти цукерки вже там прямо на посту. Розумієте, там це чи не єдина радість. Вони цього не бачать тижнями, місяцями і це найменше, що ми можемо їм дати. Там же зовсім молоді хлопці охороняють адмінбудівлі чи воюють", – розповіла Толмачева.

За її словами, ті кошти, які вдалося зібрати під час акцій "Голос МИРОтворчості" та благодійного аукціону, це зовсім мало у порівнянні з тим, скільки потсійно перераховують чи передають продуктами трудові колективи різних організацій та установ.

За кілька місяців Толмачева навчилася розбиратися у всіх тонкощах військової справи і одразу ж може пояснити, які прилади чи спецзасоби потрібно передати військовим. Знає їх характеристику та приблизну вартість.

Як живеться й воюється хлопцям на Сході бачила на власні очі і відзначає, що понад усе усім там треба підтримка свого народу.

"Ми зібрали дитячі малюнки, вірші, якісь книги і також відправили військовим. Ніколи б не подумала, що їх буквально за кілька хвилин розберуть. Вони дуже цим дорожать, бо інколи та цукерка чи слова підтримки від школярів,  малюнки можуть стати останніми в їх житті. Це страшно, але сподіваємося, що війна закінчиться", – додала Юлія Толмачева.

Нагадаємо, що 13 червня під час благодійного аукціону МГО "АРТ-село", БФ "Всесвіт за майбутнє" та ГО "Самооборона" зуміли зібрати більше 22 тисяч гривень, за які закупили тепловізори, коремати, продукти та дві пари взуття по дорозі до табору військових.

Зараз сформований список нових потреб для хлопців з 30 окремої механічної бригади і бажаючі можуть передати будь-що зі списку у різній кількості, зателефонувавши за номерами 067-783-48-14 або 093-780-87-20.

Під час заходу організатори також вручили подяки бізнесменам, підприємцям та очільникам колективів, які неодноразово допомагали у зборі вантажу для військових.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here