Home Місто Житомирянам пропонують купити хітових ”хомяків-повторюшок” за 150 гривень

Житомирянам пропонують купити хітових \”хомяків-повторюшок\” за 150 гривень

110

Китайське чудо – іграшкові хомяки-повторюшки, відео з якими розриває інтернет, нарешті дісталися і до Житомира. Замовити їх із доставкою додому чи поштою можна всього за 150-170 гривень, а потім активно тролити за їх допомогою друзів чи приміром використовувати у якості подарунка.

Така забавка користується попитом серед житомирян, але здебільшого їх замовляють молоді люди. Ціна відносно невелика і розмір іграшки також. Одна з переваг – хомяки на змінних батарейках, що подовжує термін їх експлуатації.

Житомирянин Іван Вдовиченко потенційних покупців шукає в соціальних мережах і разом з інформацією про свій товар кидає відео за участю хомяків. Запевняє, що готовий доставити замовлення в будь-яку точку міста безпосередньо в день замовлення, а по Україні поштою- 2-3 дні. Партію іграшок отримує з  Китаю і вже тут продає по 150 гривень та навіть при покупці кількох хомяків обіцяє знижку 10-15 гривень.

Нині інтернет рясніє пропозиціями придбати аналогічний товар за різною ціною, але покупців застерігають від придбання підробки. З кожним днем збільшується і кількість кумедних відео з хомяками-повторюшками, які знімають господарі іграшок.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here