Головна Місто ДемАльянс просить підготувати містечко для біженців на Житомирщині у разі військових дій...

ДемАльянс просить підготувати містечко для біженців на Житомирщині у разі військових дій в Україні

136
0

Сьогодні перед громадянами України нависла реальна загроза військових дій на території нашої країни.

За таких умов населення повинно бути готовим до всіх можливих сценаріїв розвитку подій, повідомляє прес-служба Демократичного альянсу.

Значна частина житомирян сьогодні висловлюють свою готовність всебічно допомагати та безпосередньо стати на захист суверенітету України. Хоча, разом із тим, більшість громадян не мають подібного досвіду та навичок.

Враховуючи це, ДемАльянс пропонує та закликає вдатися до першочергових кроків:

1. Забезпечити на території міста та області місця, придатні для тимчасового проживання біженців з територій, на яких можливе розгортання військових протистоянь.

2. Сприяти у проведенні навчально-практичних заходів для підвищення рівня готовності громадян до військових дій: тактики ведення бойових дій, надання першої невідкладної медичної допомоги, поводження зі зброєю та методики заxисту мирного населення.

"Безумовно, всі ми сподіваємося на збереження миру та недопущення кровопролиття.
Дай Бог, щоб всі ці навички та заходи ніколи не знадобилися у реальному житті, та все ж, у разі негативного розвитку подій, ми повинні бути готові", – йдеться у повідомленні партії.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here