Home Місто Житомиряни за місяць зібрали близько тисячі книг для військових

Житомиряни за місяць зібрали близько тисячі книг для військових

140
«Подаруй військовому книгу», – під такою назвою в Житомирі пройшла благодійна акція зі збору книг для військових, метою якої є духовна підтримка захисників України. Організатором заходу виступила Централізована бібліотечна система міста.
 
Про це інформують на сайті міськради.
 
Відтак у Центральній міській бібліотеці ім. В.Земляка відбулася передача книг, зібраних житомирянами, військовій частині А-3204.
 
«Військова частина А-3204 звернулася до нас з проханням допомогти їм створити бібліотеку для військових на базі їхньої військової частини, – розповідає  головний бібліотекар відділу використання  єдиного фонду Централізованої бібліотечної системи Юлія  Ковшун. – Ми із задоволенням відгукнулися та звернулися до житомирян через ЗМІ, і вони виявилися небайдужими, почали приносити літературу. Сподіваємося цей подарунок допоможе військовим та підніме їх дух».
 
Як зазначила  Юлія Ковшун, за час проведення акції, з 1 по 31 грудня, вдалося зібрати близько тисячі книг. Серед них – історична, військова літератури, фантастика, детективи, художня українська література, яка надихає військових у нелегкий час.
 
«На сьогодні морально-психологічна підготовка воїнів має важливе значення, – говорить представник військової частини А-3204  капітан Сергій Довбиш,- адже через книгу людина сприймає світ по-особливому, духовно збагачується.  Я задоволений, що на сьогоднішній день поставили завдання навчати наших воїнів, які до нас вже приходять і ще прийдуть. Ми можемо надати їм якусь літературу, щоб вони могли розвиватися».

На завершення заходу директор Центральної міської бібліотеки ім.В.Земляка Лариса Харчук висловила вдячність всім житомирянам, які не залишилися осторонь та подарували книги військовим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here