Home Місто Житомиряни зібрали у дитбудинок засоби гігієни

Житомиряни зібрали у дитбудинок засоби гігієни

114
0

 Житомирська обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління» підбила підсумки другого щорічного соціального проекту «Добро робити легко» і передала зібрані речі дітям, які цього потребують.

 Традиційно проект приурочений до Дня усиновлення, що відзначається в Україні 30 вересня, пише 20 хвилин. 
 
У рамках проекту було організовано збір допомоги для обласного будинку дитини. Для дітей збирали памперси, рідке мило та інші засоби гігієни. У житомирському дитбудинку на даний час виховується 128 малят, віком до 4 років. 
 
Сьогодні надважливим є питання належного виховання дітей і їх народження та зростання в повноцінних сім’ях. Змалечку кожна дитина має бути оповита увагою та любов’ю батьків. Тому спільним завданням громадських організацій, органів влади і всього суспільства має стати проведення великої просвітницької та виховної роботи заради того, щоб серйозно впливати на ситуацію сирітства в країні. Має бути розроблено багато друкованої соціальної реклами, телеканалам потрібно виготовити соціальні відеоролики і безкоштовно їх розміщувати в своїх ефірах, каже голова організації Віталій Сівко.
 
Загалом цього року в рамках проекту у вересні обсяги зібраної допомоги становлять 5,5 тисяч памперсів і понад 150 флаконів і 40 літрів рідкого мила та інші засоби гігієни.
 
Минулого року спільними зусиллями громади було зібрано понад 5 тисяч памперсів і 110 літрів рідкого мила. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here