Головна Місто Житомиряни змагалися на фестивалі ”Козацькі розваги

Житомиряни змагалися на фестивалі \”Козацькі розваги

119
0

5-7 липня у м. Чернігів, відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю "Козацькі розваги", який уже 7 рік поспіль організовується Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно з Міністерством молоді та спорту України за участі «Європейскої богатирської асоціації».

Козаки з усієї України змагались у естафетах та  конкурсах для ерудитів.

Такі естафети, як: "Чумаки", "Колода", "Каменярі", "Козацька вдача", "Чобіток", "Козацька засіка", стали вирішальними в боротьбі за чемпіонство у "Козацьких розвагах – 2014".

Відкриття заходу розпочалось з урочистого вітання заступника Міністра молоді та спорту України Уманець Ніни Дмитрівни, яка побажала спортсменам перемоги  та подякувала за підтримку і популяризацію національних традицій.

"Козацтво завжди було символом нашого народу, уособленням сили та мужності. Маючи глибоке історичне коріння, козацтво є популярним у всіх куточках нашої країни, знаходить відгук у серці кожного українця" – додав директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Пчелін

Усі учасники "Козацьких розваг" не шкодували сил та самовіддано долали перешкоди, які підготували  для них організатори.

Доречі, вага  колод, які богатирі підіймали над собою становила  90кг, камені,  які їм необхідно було покласти на тумбу висотою 140см важили 120 кг, а вага колеса, яке перекидали богатирі, – аж 300кг!

Змагання розтягнулись на кілька днів і усі мешканці та гості  міста Чернігова могли  потрапити до Центрального парку та на власні очі побачити, як змагаються богатирі з усієї України.

З гандикапом у 20 очок та з сумою 171 бал, перемогу святкувала команда з Київа, срібло у місцевих козаків з Чернігова  з сумою 151 бал.  Всього  один бал програла срібним призерам команда з  Полтави.

 Житомиряни (Прус Олександр та Максимов  Андрій) з сумою  138 балів зайняли ЧЕТВЕРТЕ місце. Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Переможці, призери та учасники,   з рук найсильнішої людини планети Василя Верастюка отримали  дипломи, медалі та кубок від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here