Home Місто Житомирянин Ілля Стронговський створив серію плакатів ”Тут вам не Майдан”. ФОТО

Житомирянин Ілля Стронговський створив серію плакатів \”Тут вам не Майдан\”. ФОТО

123

У неділюлю житомирський дизайнер Ілля Стронговський оприлюднив у соцмережі Фейсбук перші одинадцять  своїх плакатів на тему "Тут вам не Майдан" і запропонував друзям у коментарях пропонувати варіанти влучних фраз.

Нині висловлювання на плакатах стосуються  диктатури, хабарництва, корупції, незаконних арештів, хамства, обкрадання у побуті, сміття навколо, безпеки та взаємодопомоги, – пише Українська правда.

"Гасло вигадав зранку, в обід замалював знак, а потім три години крутив елементи шоби їх переконливо подати. Тому траурна сиґаретна рамка та малий кеґль для підкреслення нікчемности і жодних змін крім тексту", – розповів дизайнер подробиці виникнення плакатів Українській правді. Життя.

За словами Іллі, ідея серії – показати, на що люди погоджуються, коли не погоджуються на Майдан.

На даний момент серія представлена в українському варіанті, але готується і російська версія.

"Вектор поки не даю, але поширюйте і користуйтеся вільно. На наліпки картинок точно вистачить. Російськомовні варіянти будуть", – написав Стронговський на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, що житомирянин неодноразово створював креативні листівки та плакати для потреб Євромайдану, а наприкінці 2013 особливою популярністю користувалася його вітальна новорічна листівка із євромайданівською ялинкою.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here