Home Місто Житомирянин, перейшовши на сторону ”ДНР”, катував українських полонених

Житомирянин, перейшовши на сторону \”ДНР\”, катував українських полонених

151

Співробітники Управління СБ України в Житомирській області викрили місцевого мешканця, який у складі одного з незаконних збройних формувань терористів "ДНР" підозрюється у захопленнях та катуваннях співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців сил антитерористичної операції та волонтерів.

Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.

30-річний житомирянин, тричі засуджений за насильницькі злочини, після дострокового звільнення з місця відбування покарання прибув на території тимчасово окуповані терористами. Він вступив до однієї з бригад "фейкового" Міністерства оборони "ДНР". Пройшовши відповідний вишкіл в одному з центрів підготовки бойовиків на території РФ, він продовжив службу вже у розвідувальному підрозділі цього формування.

Зловмисник також заробляв гроші шляхом шантажу родичів полонених: він пропонував за відповідну винагороду нібито вирішити питання щодо звільнення їхніх рідних. У випадку відмови заплатити викуп – погрожував катуваннями та навіть вбивством незаконно утримуваних осіб.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії відповідно до розпочатого слідчими УСБУ в Житомирській області кримінального провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь та сприяння діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України.

 


 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here