Головна Місто Житомирянин за 500 гривень продавав ”полуничні” послуги своєї дружини

Житомирянин за 500 гривень продавав \”полуничні\” послуги своєї дружини

111
0

У такий оригінальний спосіб цивільне подружжя житомирян поповнювало «сімейний бюджет». Нині за фактом звідництва правоохоронці відкрили кримінальне провадження, усі обставини з’ясовуються в ході досудового розслідування, інформує СЗГ УМВС Українив Житомирській області.

У ході проведення оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і припинення протиправної діяльності у сфері суспільної моралі міліціонери задокументували факт звідництва для надання інтимних послуг за грошову винагороду в обласному центрі.

– Наші працівники затримали 38-річного жителя м. Житомира, який фактично виступав сутенером для своєї 37-річної співмешканки, – розповідає начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС Житомирщини Дмитро Підгорний. – Факт звідництва було задокументовано та вилучено речові докази протиправної діяльності.

Виявилося, що підприємливий чоловік налагодив «бізнес-схему», за якою через оголошення у мережі Інтернет підшукував для своєї благовірної бажаючих зустрітися для інтимного спілкування. Потенційним клієнтам призначав зустрічі у заздалегідь орендованій квартирі та визначав платню за «полуничні» послуги – 500 гривень.

За словами сутенера-співмешканця, такий бізнес-план ні в якому разі не суперечив моральним поглядам фактичного подружжя, навіть навпаки, сприймався обома як урізноманітнення їхнього інтимного життя з відповідним поповненням сімейного бюджету. Чого не скажеш про загальноприйняті норми суспільної моралі. Адже подібні дії розцінюються як створення або утримання місць або звідництво з метою наживи і є кримінально караними (ч.2 ст.302 Кримінального кодексу України).

Нині за викритим фактом розпочато кримінальне провадження, у рамках якого правоохоронці з’ясовують усі обставини організації і здійснення протиправної діяльності цивільного подружжя.

За чинним кримінальним законодавством, такі діяння можуть обернутися для фігурантів обмеженням або позбавленням волі строком до 5 років.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here