Home Місто Житомирянка Анна Кукса виступить у прямих ефірах ”Голосу країни-7”. ВІДЕО

Житомирянка Анна Кукса виступить у прямих ефірах \”Голосу країни-7\”. ВІДЕО

128

У "Голосі країни-7" на телеканалі "1+1" завершився один з найбільш напружених етапів проекту – "нокаути", за результатами якого стали відомі імена всіх учасників, яким пощастило потрапити до прямих ефірів.

Учасники команд Джамали і Тіни Кароль виступали на сцені з сольними номерами. Після виступу кожного з учасників тренер визначав, на який з чотирьох червоних стільців його посадити. Особливістю "нокаутів" і головним завданням учасника на цьому етапі є втриматися на червоному стільці, адже залишитися в команді кожного тренера може тільки чотири учасники.

Зворушливим виконанням пісні Тіни Кароль "Помню" вразила глядачів учасниця команди Джамали Наіле Ібраімова.

Дівчина – землячка Джамали. На "сліпих прослуховуваннях" Наіле зізналася, що дуже переживає через ситуацію, в якій опинився її рідний Крим. Родина учасниці постійно свариться, обговорюючи політичні питання. Виконавши пісню "Помню", Наіле зізналася, що думала про свою рідну землю. Тренер високо оцінила професійне зростання учасниці на проекті і посадила її на перший стільчик, в результаті чого вона пройшла до прямих ефірів проекту.

Посунула всіх конкуренток на червоних стільцях і пройшла до прямих ефірів учасниця команди Джамали Анна Кукса з Житомира. Дівчина виконала пісню "Ой, заграли музики" Квітки Цісик в сучасній інтерпретації, чим заслужила захоплення Потапа.

"Твій виступ – це цукерочка! У тебе велике майбутнє. Незалежно від рішення Джамали зараз, ти вже можеш пробувати себе у великому шоу-бізнесі", – сказав Потап.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here