Home Місто Житомирянка Ольга Литвин – номінант волонтерської премії ”Євромайдан SOS”

Житомирянка Ольга Литвин – номінант волонтерської премії \”Євромайдан SOS\”

201

Це чудова жінка, яка постійно спрямовує свої зусилля на підтримку колишніх учасників АТО та їх родин.

Читайте також: Ольга Литвин частину коштів від продажу своїх в’язаних овечок передає на потреби військових. ФОТО

Вона сама стикнулася з горем втрати та не опустила руки після загибелі чоловіка, самостійно виховує доньку. Вірить, що війна скоро закінчиться та настане очікуваний мир. А ми сьогодні, вже зараз, повинні об’єднуватись і починати жити в гарній і люблячій Україні.

Читайте також: “Не вистачає об’єднання сімей, їх спільної праці і вирішення проблем”, – житомирянка Ольга Литвин

Поїздки та екскурсії для дітей та родин загиблих містами України та закордон, каністерапія для дітей потребуючих лікування, допомога у центрі адаптації та відновлення учасників АТО, підтримка вдів учасників АТО, збірка необхідних речей для постраждалих в с.Калинівка – все це справи рук невтомної Ольги.

Читайте також: У рамках проекту "Потяг єдності" Житомир відвідали рідні загиблих учасників АТО. ФОТО

Окрім того, за її ініціативи відбулося об’єднання представників місцевої влади та громадськості навколо питань соціального забезпечення та реабілітації ветеранів АТО.

Для цього було проведено два заходи в м. Житомир та м.Черкаси та як результат спільно вироблена концепція подолання проблем та підписано меморандум щодо її втілення.

Читайте також: В Житомирі через суд намагаються відстояти право доньки загиблого учасника АТО на отримання пенсії

В минулому очолювала Житомирську філію ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців АТО».


Євромайдан SOS запрошує вас активно долучатися і номінувати на «Волонтерську премію – 2017» знайомих волонтерів, чиї історії надихають і слугують для інших прикладом небайдужості, дієвості та надзвичайної сили. Це можуть бути люди з будь-яких сфер: ті, хто допомагають пораненим на війні, опікуються людьми похилого віку, захищають права скривджених, дбають про навколишнє середовище, опікуються дітьми, забезпечують усім необхідним армію, проводять просвітницьку роботу та роблять багато інших важливих справ.

Щороку ми збираємо волонтерів, щоб сказати їм: «Дякуємо! Ваша праця неоціненна!» Почесне журі обирає трьох лауреатів премії, історії яких вражають найбільше та які можуть стати натхненням до дій для інших. Проте, Євромайдан SOS не ставить за мету визначити найкращих, зрештою, це просто неможливо. Тому ми відзначаємо кожного номінанта.

Цього року премію вручатимуть уже вчетверте. Вона покликана привернути увагу та популяризувати надзвичайну роботу та гідні вчинки звичайних людей. А також показати суспільству, що таких людей у нас насправді багато і що кожному під силу змінити світ на краще

Тож, запрошуємо вас номінувати своїх знайомих волонтерів, чия діяльність надихає і спонукає до активних дій. 

Критерії висування номінантів:
  – щоденна волонтерська робота або вчинок;
  – відсутність належності до керівних позицій у будь-якій із політичних сил;
  – неоплачуваність діяльності.

Перелік усіх номінантів буде оприлюднений до 25 листопада 2016. Переможців оголошуватиме журі, склад якого буде опубліковано незабаром.

Церемонія нагородження відбудеться як завжди – 30 листопада 2017 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here