Home Місто Житомирянці виповнилося 106 років, вона читає вірші напам’ять

Житомирянці виповнилося 106 років, вона читає вірші напам’ять

295

106 років виповнилося 21 травня житомирянці Олені Москальовій. Жінка у поважному віці читає вірші напам’ять та знає декілька мов. Раніше вона займалася гімнастикою, бігом, хоровим співом та грою в духовному оркестрі.

Її чоловік був дядьком відомого піаніста Святослава Ріхтера.

Пані Олену привітав зі святом і мер міста Сергій Сухомлин.

"Олена Адамівна Москальова каже, що секрет довголіття — спорт і праця! Сьогодні у житомирянки 106-й День народження! Проте її життя — не з легких. Найбільше розповідає про часи Другої світової, коли її забрали на роботи в Німеччину. 54 роки прожила в шлюбі з чоловіком! Він був музикантом, а ще — мав родинні зв’язки зі Святославом Ріхтером. Вражає, що у такому поважному віці Олена Адамівна читає вірші напам’ять! Міцного здоров’я та сил!", – розповів Сергій Сухомлин.

Олена Москальова народилася 21 травня 1915 року у місті Харкові. Закінчила трудову семирічну школу. Навчалася у Житомирському державному сільськогосподарському інституті, який закінчила у 1937 році і залишилася тут працювати на посаді старшого лаборанта кафедри селекції. Згодом перейшла до Житомирської бухгалтерської школи на посаду викладача та старшого бухгалтера, де і   працювала до виходу на пенсію у 1970 році. Має статус учасника війни та ветерана праці. З чоловіком Семеном Москальовим прожили у шлюбі 54 роки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here