Home Місто ЖК «Вернісаж»: розвіюємо міфи, якими обросла новобудова на Крошні у Житомирі

ЖК «Вернісаж»: розвіюємо міфи, якими обросла новобудова на Крошні у Житомирі

375

Вирішили купити житло? Вибір зупинили на квартирі в новобудові? Первинний ринок нерухомості у Житомирі рясніє пропозиціями, адже останніми роками у місті – справжній будівельний бум.

Уже блукаєте всесвітньою павутиною у пошуках своїх ідеальних апартаментів? Правильно, Інтернет допоможе зорієнтуватися, де знайти свій райський куточок. Або ж дезорієнтуватися…

Сайти житлових комплексів, форуми, журналістські статті, звісно, допомагають у пошуках власної омріяної оселі. Однак усю ту інформацію необхідно ретельно «фільтрувати» та остаточні висновки робити лише після особистого знайомства з об’єктом.

Обговорюватимемо ЖК «Вернісаж». 14-поверхівка, що зводиться на Крошні, – будинок, про який не писали хіба що ліниві. Злощасна новобудова, нелегальний житловий комплекс, будинок-привид – такі «діагнози» висотці встановили автори Інтернет-статей. Прочитавши їх, звісно, десятою дорогою минатимеш той ЖК. Однак публікації, які були створені ще рік тому, сьогодні абсолютно не актуальні.

Негативну репутацію будинок отримав через недобросовісного забудовника – ТОВ «Олвіта-Буд», яке у 2007-му почало зводити багатоповерхівку, але так і не довело справи до кінця. Благо, період стагнації в історії висотки закінчився завдяки новому забудовнику – ТОВ «РІЕЛ СМАРТ БІЛДІНГ», керівництву якому вистачило рішучості і досвіду взятися за настільки складний об’єкт.

Міфи про будинок за адресою проспект Незалежності, 29

• Будинок аварійний

Проведення будівельної експертизи 3 та 4 секції (які нині добудовуються та вже готуються до введення в експлуатацію) – один із перших кроків, який зробив новий забудовник. Експертиза показала, що будинок не є аварійним. (Зі всіма документами є можливість ознайомитись у відділі продажу)

• Оліївська сільрада, на землях якої знаходиться будинок, не продовжила оренду ділянки.

Новий забудовник отримав повний пакет дозвільних документів, які є законною підставою для реалізації будь-якого будівельного проекту, зокрема, 1 лютого 2018 року було заключено договір оренди землі між Оліївською сільською радою і ТОВ «Олвіта-Буд» терміном на чотири роки. Примітка. Відповідно до документа, юридично орендарем лишається ТОВ «Олвіта-Буд», яке виступає лише замовником будівництва, реалізатором є ТОВ «РІЕЛ СМАРТ БІЛДІНГ»).

Близько сотні родин, які 11 років тому інвестували кошти у будівництво будинку, практично не мають шансів отримати свої квартири.

87 сімей, які придбали квартири в ЖК, отримають своє житло у секціях, які першими будуть здані в експлуатацію. Якщо люди свого часу на 100% оплатили площу житла, що прописана в договорі, нічого доплачувати їм не потрібно буде. Питання перебуває на контролі Житомирського міського голови Сергія Сухомлина.

• Будинок обнесений парканом, на територію нікого не пускають.

Звісно, за правилами безпеки, будівельний майданчик огороджений, стороннім вхід заборонено. Однак потенційні покупці та ті, хто вже придбав квартири в ЖК, за попередньою домовленістю з менеджером відділу продажів, дотримуючись правил безпеки (одягнувши каски) можуть оглянути будинок і квартири. Будівельний майданчик можуть відвідувати і представники засобів масової інформації.

• У відділ продажів неможливо додзвонитися

Відділ продажів ЖК «Вернісаж» працює щоденно. Поспілкуватися з менеджерами можна особисто, завітавши в офіс, що на проспекті Незалежності, 29, зателефонувавши на мобільний (097 904-07-01), завітавши на сайт житлового комплексу (можна залишити повідомлення менеджеру) або на сторінку у Facebook.

Хтось там щось будує, хто саме, невідомо.

Інформація про компанію-забудовника, керівника проекту, директора та співвласника, а також фахівців доступна на сайті ЖК «Вернісаж». Звіт про хід будівництва щотижня публікується на сайті ЖК у розділі «Новини», а також у Facebook.

• Проекту будівництва немає.

Спеціалістами ТОВ «РІЕЛ СМАРТ БІЛДІНГ» було розроблено новий проект будівництва з урахуванням усіх інноваційних надбань галузі, адже рішення, прийняті 11 років тому, втратили актуальність. Відповідно до проекту, буде зведено 10 житлових секцій з комерційними об’єктами на цокольному поверсі, з подвір’ям замкненого типу, дитячими і спортивними майданчиками, лаунж-зоною на даху тощо.

• Навіть добудувавши багатоповерхівку, забудовник не зможе здати її в експлуатацію через проблеми з комунікаціями.

Проектуючи будинок, особливу увагу Забудовник приділив поновленню усіх технічних умов, модернізації інженерних мереж та комунікацій, від якості яких залежить комфорт майбутніх мешканців.

• Немає гарантій, добудують чи ні – невідомо.

При придбанні квартири підписується Договір купівлі – продажу майнових прав, я якому прописано, що вразі невиконання забудовником своїх зобов’язань, щодо вчасного введення об’єкту будівництва в експлуатацію, покупцю будуть повернені всі вкладені кошти та сплачена пеня у розмірі 0,1% від суми ціни базового активу за кожен день прострочення. Жоден з забудовників не бере на себе зобов’язання щодо повернення вкладених коштів. Першочергова ціль, з якою новий забудовник прийшов на об’єкт – це добудувати квартири людям, які очікували на них майже 10 років, тож ці люди за підтримкою місцевої влади виступають гарантами вчасного введення об’єкту в експлуатацію.

• Ніхто не каже, коли будинок здадуть в експлуатацію.

Планується, що перші секції 14-поверхового будинку (третя і четверта) будуть добудовані до 31 грудня 2018 року. Усі роботи проводять вчасно, згідно з графіком. Станом на 30.09.2018 року готовність секцій з 26% збільшилась до 85%.

«Вернісаж» – сучасний житловий комплекс столичного рівня, який зводить забудовник з незаплямованою репутацією.

Наш ЖК, як і виставку картин, краще один раз побачити, аніж сто разів про нього почути. Ми завжди відкриті до діалогу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here