Home Місто Журавський може зняти з розгляду законопроект про аборти

Журавський може зняти з розгляду законопроект про аборти

106

Депутат Партії регіонів Віталій Журавський зніме з розгляду свій законопроект "Про внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності за незаконне переривання вагітності" у разі негативної оцінки комітету.

Про це повідомила його прес-служба, повідомляє «Українська правда».

Як відомо, Журавський зареєстрував законопроект щодо відповідальності за незаконне переривання вагітності.

"Проект зазначеного закону лише зареєстровано 28 березня. Він ще не одержав експертної оцінки. І не розглядався на засіданні багатьох комітетів, в тому числі з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності як головного", – сказано в заяві.

"Тільки після дискусії і в разі позитивного схвалення комітетами законопроект буде передано на розгляд народних депутатів до сесійної зали. В разі негативної оцінки законопроекту на рівні комітетів, Журавський зніме його з розгляду", – йдеться в документі.

Проектом пропонується замінити термін "аборт" на "незаконне переривання вагітності".

Окрім того, Журавський вважає, що не варто виділяти в документах спеціального суб’єкта, який проводить аборт, таким чином всі, хто незаконно здійснюватиме процедуру переривання вагітності, будуть нести кримінальну відповідальність.

Також у документі пропонується у фразі "незаконне проведення аборту, якщо воно спричинило тривалий розлад здоров’я, безплідність або смерть потерпілої…" замінити слово "безплідність" на "тяжкі наслідки".

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here