Житомир збере 500 спортсменів на Чемпіонат із веслування на човнах “Дракон”. Відео

574
0

У Житомирі відбудеться чемпіонат України з веслування на човнах “Дракон” за участю близько 500 спортсменів з усієї країни.

Змагання триватимуть протягом чотирьох днів – з 29 червня до 2 липня.

«Ми приймаємо 20 команд з 11 областей України. Це досить потужний чемпіонат буде. Ми очікуємо близько 500 учасників. 

Дистанції будуть такі: 200 метрів, 500 метрів та 2 кілометри. Крім того, у рамках змагань будуть змагатися окремо чоловіки, окремо жінки, змішана категорія та дитяча категорія. Вікові групи будуть наступними: від 13 до 14, від 15 до 18, від 19 і старше. Серед дітей також будуть окремо змагатися дівчата, хлопці та змішана категорія. До речі, в рамках змагань відбудеться тренування збірної команди України для участі в Чемпіонаті світу», – розповіла в коментарі Першому житомирському Ірина Ковальчук, начальниця управління сім’ї молоді та спорту ЖМР.

Отримати право на проведення чемпіонатів такого рівня складно, каже Дмитро Мороз, голова обласної федерації з веслування на човнах “Дракон”. Для цього потрібно напрацювати матеріальну-технічну базу, яка використовується під час змагань. Місце проведення повинно відповідати критеріям. Також у Житомирі є суддівська колегія. Це все дає право провести нам змагання такого рівня. 

Дмитро додає, що Житомир представлятимуть дві команди.

“Наші спортсмени будуть виступати у всіх класах – дитячих, підліткових та дорослих. У нас діти-підлітки віком від 15 до 18 є чемпіонами Європи. Будемо сподіватися, що вони пройдуть до збірної України та потраплять на чемпіонат світу. Це основне”, – зазначив Дмитро Мороз, голова обласної федерації з веслування на човнах дракон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here