Головна Місто «Житомиргаз» встановлює нове обладнання на мережі без припинення газопостачання споживачам

«Житомиргаз» встановлює нове обладнання на мережі без припинення газопостачання споживачам

241
0

Використовуючи сучасні технології, газовики здійснили заміну п’яти засувок в межах м. Житомир. 

АТ «Житомиргаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), у своїй роботі активно використовує інструменти та системи найвищої якості провідних європейських партнерів. Спеціалісти компанії активно продовжують працювати в умовах війни та проводити необхідні роботи на мережах області саме завдяки обраному курсу євроінтеграції газового ринку. 

Наразі газовики виконали планові роботи із заміни запірної арматури на розподільчих газопроводах у м. Житомир. Завдяки залученню «стоп-системи» італійської фірми Ravetti, що забезпечує подвійне перекриття газопроводу в кожній точці відсікання, роботи із заміни п’яти застарілих засувок фахівці газорозподільної компанії виконали впродовж тижня. 

«Проводимо роботи використовуючи спеціальне обладнання. Це – стоп-система Ravetti, що дозволяє не зупиняти газопостачання на період проведення цих робіт. Таким чином нам вдається оперативно виконати заміну обладнання, а споживачі не відчувають ніякого дискомфорту» – розповів в.о. головного інженера АТ «Житомиргаз» Олексій Рибачок.  

Новітня система європейського виробника допомогла працювати газовикам без відключення від газопостачання більше 20 тис. споживачів. Що особливо важливо в час нестабільної подачі енергоресурсів через атаки російських військ по об’єктах інфраструктури. 

Загалом, з початку 2022 року в області працівники Житомиргазу замінили 48 засувок, ще 2 планують замінити найближчим часом.  

Варто зазначити, що компанія завершує виконання робіт, які були заплановані на поточний рік. Левова частка ремонтів та модернізацій газорозподільних мереж зроблена у рамках підготовки до опалювального сезону. Зокрема, встановлення газорегулюючого обладнання шафового типу виконано навіть раніше запланованого часу. Наразі працівники завершують роботи з благоустрою майданчиків.  

«Усі роботи по заміні або ремонту газрорегулюючогообладнання, а це 58 об’єктів, було виконано ще у вересні, більше того нам вдалося впоратися до початку опалювального сезону із запасом часу» – додає Олексій Рибачок.  

У компанії зазначають, що вчасні розрахунки споживачів дали можливість підготувати мережі до зими та здійснити запас необхідних паливно-мастильних та розхідних матеріалів. Газовики дякують відповідальним споживачам та наголошують: від вчасних розрахунків за послугу залежить стала робота підприємства критичної інфраструктури, яка сьогодні особливо важлива для усіх категорій споживачів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here