Головна Місто Житомирводоканал вкотре злив нечистоти в Тетерів

Житомирводоканал вкотре злив нечистоти в Тетерів

515
0

Неочищені стоки з Житомирводоканалу знову потрапили в річку Тетерів.

Викиди мають сіро-коричневий колір та неприроднє забарвлення, що свідчить про наявність  забруднюючих речовин.

Про це 25 листопада повідомила  пресслужба  Державної екологічної інспекції Поліського округу:

“Знову з КНС, але вже з «Інституцької» КП «Житомирводоканал» в м. Житомир неочищені стоки потрапляють до річки Тетерів. Візуально скид, який тече до річки Тетерів, має неприроднє забарвлення, а саме сіро-коричневого кольору, що свідчить про наявність в скиді великої концентрації забруднюючих речовин”.

Державні інспектори відібрали проби води для проведення лабораторних досліджень. Також здійснять розрахунок розміру шкоди завданої навколишньому природному середовищу.

На водоканалі відповіли, що змушені були скинути нечистоти через те, що резервуари КНС були заповнені піском та нечистотами. Скид стоків був необхіден для очищення резервуарів:

“Через тривалу експлуатацію резервуари на КНС “Інститут” вщент заповнені піском та побутовими відходами, що негативно впливає на роботу насосного обладнання та призводить до частих аварійних зупинок насосів. Саме тому оперативно було прийнято рішення провести очищення резервуарів. Задля виконання цих робіт ми змушені були відкрити скид в річку. Роботи тривали вчора з 14:00 до 17:00, сьогодні з 11:00 виконання чистки резервуарів продовжили.

На тривалість робіт впливає той фактор, що резервуари знаходяться на значній глибині. Проведення цих робіт допоможе уникнути в подальшому аварійних зупинок КНС “Інститут”.

Нагадаємо, попри регулярні викиди нечистот, водоканал до кінця року планує зарибнити Тетерів 10 тоннами товстолоба, амура, коропа та карася.

Читайте також: Із 1 січня 2022 року зросте вартість водопостачання у Житомирі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here