Головна Місто Житомирян закликають зробити запас води та економити тепло

Житомирян закликають зробити запас води та економити тепло

282
0

Мер Сергій Сухомлин закликав житомирян зробити запас води та економити тепло. Адже якою буде ситуація надалі – не відомо.

Сухомлин у вечірньому відеозверненні 15 листопада повідомив, що електроенергію починають подавати на місто, насамперед – для забезпечення роботи критичної інфраструктури. Зокрема, відновили подачу електроенергії на І та ІІ підйоми водоканалу, тому очікується відновлення водопостачання.

Наразі можуть працювати 35% котелень міста. Мер зазначив, що може бути ситуація, коли доведеться чергувати підключення котелень – тому житомирян просять не відкривати вікна та економити тепло.

«Потрохи подається електроенергія на місто Житомир.

Це дуже малі об’єми електроенергії для того, щоб забезпечити роботу критичної інфраструктури й де можливо – житловий сектор.

Вже є подача електроенергії на І і ІІ підйом водоканалу. Тому починаємо подавати тиск на місто і вода має з‘явитися. 

Ми не знаємо, що буде вночі, що буде завтра. Тому прохання – набрати запаси води. 

Приблизно 35% котелень міста працюють, тепло подається на місто.

Сьогодні на вечір ми збільшуємо температурний режим, щоб більше прогріти, бо може бути така ситуація, коли нам потрібно буде відключати ці котельні і підключати інші райони. Прохання – не відкривати вікна та економити тепло. 

Електротранспорт, зрозуміло, завтра працювати не буде», – зазначив Сухомлин.

Нагадаємо, 15 листопада росіяни завдали 2 ракетні удари по критичній інфраструктури міста. Загалом цього дня відбулася найбільш масована атака – росія випустила 100 ракет.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here